Problem with WD Marvel Demo
- SRUTSSSSSSSS80
- Posts: 1546
- Joined: 01 Jan 1970, 00:00
- Location: USxxR
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
если рестарта не будет при подгрузки оверлея
- SRUTSSSSSSSS80
- Posts: 1546
- Joined: 01 Jan 1970, 00:00
- Location: USxxR
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
http://zalil.ru/34989275 пзу правлено? не нашёл его родного
-
Zong
- Posts: 76
- Joined: 27 Feb 2014, 21:07
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
ну вернете ROM назад и все.SRUTSSSSSSSS80 wrote:если рестарта не будет при подгрузки оверлея
-
tomset
- Posts: 938
- Joined: 01 Jan 1970, 00:00
-
Zong
- Posts: 76
- Joined: 27 Feb 2014, 21:07
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
http://zalil.ru/34989485
тут исходный ROM и с шифтом
тут исходный ROM и с шифтом
-
locarno
- Posts: 159
- Joined: 20 Feb 2014, 18:10
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
Please wait
I install Team Viewer 8 and we do this.
I install Team Viewer 8 and we do this.
-
locarno
- Posts: 159
- Joined: 20 Feb 2014, 18:10
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
SRUTSSSSSSSS80 have you skype ?
Who want's password's for teamviewer8 ?
Who want's password's for teamviewer8 ?
-
locarno
- Posts: 159
- Joined: 20 Feb 2014, 18:10
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
ID 925 880 395
password 4095
TeamViewer 9
password 4095
TeamViewer 9
- SRUTSSSSSSSS80
- Posts: 1546
- Joined: 01 Jan 1970, 00:00
- Location: USxxR
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
Zong спасибо
- SRUTSSSSSSSS80
- Posts: 1546
- Joined: 01 Jan 1970, 00:00
- Location: USxxR
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
TeamViewer 8