Again 0gb ?
from 160gb to 0 again ?
Problem with WD Marvel Demo
- Vlad
- Разработчик
- Posts: 5014
- Joined: 13 Aug 2013, 07:53
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
При старте с родным 02 и записаным новым размером, винт сам правит паспорт, ставит 0 в размер 4
Все 4 ставил
3 остаются после рестарта, 4 обнуляется в са
Уходить пора...
Все 4 ставил
3 остаются после рестарта, 4 обнуляется в са
Уходить пора...
-
Zong
- Posts: 76
- Joined: 27 Feb 2014, 21:07
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
4-й последний ?
Если поправить 4е LBA и записать 0Dh от аналога ?
Если поправить 4е LBA и записать 0Dh от аналога ?
- SRUTSSSSSSSS80
- Posts: 1546
- Joined: 01 Jan 1970, 00:00
- Location: USxxR
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
ушёл уборку делать, потом в китае поищу совместимый комплект.
- Vlad
- Разработчик
- Posts: 5014
- Joined: 13 Aug 2013, 07:53
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
нет 0d от аналога
nhpa абортит
ушел
nhpa абортит
ушел
-
locarno
- Posts: 159
- Joined: 20 Feb 2014, 18:10
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
What happend ?
Disk broken or what ?
Disk broken or what ?
- Vlad
- Разработчик
- Posts: 5014
- Joined: 13 Aug 2013, 07:53
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
the drive in the same state that was
we read SA
but have not yet figured out how to unlock
we read SA
but have not yet figured out how to unlock
-
locarno
- Posts: 159
- Joined: 20 Feb 2014, 18:10
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
You need more time ?
for a moment it was 160gb
Tell to me when you want new TeamViewer session .
for a moment it was 160gb
Tell to me when you want new TeamViewer session .
-
Zong
- Posts: 76
- Joined: 27 Feb 2014, 21:07
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
let's tomorrow. We should all ponder.
-
locarno
- Posts: 159
- Joined: 20 Feb 2014, 18:10
Re: Problem with WD Marvel Demo on Polish Windows
ok. Thank you for helping me.